Akcesoria Do fajek

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Tabakiera Kielce

Tagi

Akcesoria Do fajek  Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Etui / Saszetki

  Każdy szanujący się fajczarz posiada w swojej kolekcji etui fajkowe. Dzięki saszetce możemy bezproblemu przechować swoją fajkę i niezbędne podczas palenia akcesoria. Wybierz swoje wyjątkowe etui z pośród naszej kolekcji i ciesz się z jego użytkowania.

 • Przyborniki i Ubijaki

  Dzięki przybornikowi fajkowemu zadbasz o czystość swojej fajki. W ciągłej sprzedaży posiadamy szereg przyborników i ubijaków. Każdy miłośnik fajki powinien posiadać taki niezbędnik. Jest on niezastąpiony i bardzo przydatny. Dzięki przybornikowi oczyścisz fajkę ze zbędnego nagaru.

 • Popielniczki Fajkowe

  Każdy szanujący się fajczarz posiada w swojej kolekcji popielniczkę, która zdecydowanie ułatwia obchodzenie się z fajką. Pomaga w oczyszczaniu fajki jak również w czasie gdy mamy zajęte ręce. Możemy w dowolnym momencie odstawić swoją fajkę w dedykowane miejsce na popielnicy. W większości oferowanych przez nas popielniczek mają one przeznaczone miejsce na odstawienie swojej fajki. Również większość popielnic fajkowych posiada specjalny korek ułatwiający czyszczenie. Wybierz swoją popielniczkę fajkową z pośród naszej kolekcji!

 • Pojemniki na tytoń

  Dzięki pojemnikowi przechowasz swój tytoń w odpowiednich warunkach. Tytoń w takim pojemniku zachowa swoje walory, a przede wszystkim się nie zeschnie. Większość pojemników na tytoń posiada przykrywkę ze specjalną uszczelką, która zapobiega wyschnięciu tytoniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pojemników na tytoń do fajki.

 • Pozostałe

  W tej kategorii znajdują się pozostałe akcesoria związane z tematyką fajek tradycyjnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów