Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
   Stan:

    Tabaki

    Informacje

    Nowe produkty

    Promocje

    Nasze sklepy

    Tabaki

    Witamy w tabakiera.com.pl - świecie tabaki. To może być twój początek długiej podróży w poszukiwaniu tej jedynej i niepowtarzalnej mieszanki tabaki, która pobudza zmysły i umysł oraz sprawia, że się uśmiechasz. Tabakiera.com.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór tabak. Jak wiemy tabakę zażywa się poprzez wciąganie jej do nosa gdyż jest to ni...

    Witamy w tabakiera.com.pl - świecie tabaki. To może być twój początek długiej podróży w poszukiwaniu tej jedynej i niepowtarzalnej mieszanki tabaki, która pobudza zmysły i umysł oraz sprawia, że się uśmiechasz. Tabakiera.com.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór tabak. Jak wiemy tabakę zażywa się poprzez wciąganie jej do nosa gdyż jest to nic innego jak sproszkowany tytoń. Istnieje wiele rodzajów tabaki, nawet takie które nie zawierają nikotyny i produkowane są nie z tytoniu lecz z cukru trzcinowego, ziół czy płatków kwiatów.

    Miłośnicy tabaki będą mieli w czym wybierać. Nasz sklep posiada w ofercie szeroki wybór tabak klasycznych jak i aromatyzowanych, zarówno tych dobrze wszystkim znanych jak i tych trudniej dostępnych na rynku.

    Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Kielcach.

    Więcej

    Tabaki  W tej kategorii nie ma produktów.

    Podkategorie

    • Tytoniowe

     Tabaki produkuję się z wybranych gatunków tytoni, które pochodzą z najlepszych plantacji. Dzięki odpowiednim mieszankom oraz aromatom uzyskuje się tą jedyną i niepowtarzalną kompozycję. Odpowiednie zmielenie i wilgotność sprawia, że tabaki idealnie przeczyszczają nos. Miłośnicy tego cennego proszku niejednokrotnie zażywają i próbują wielu kompozycji tytoniowych w celu znalezienia tej jedynej tabaki dopasowanej do ich potrzeb.

    • Beztytoniowe

     Tabakiera posiada w swojej ofercie również tabaki beztytoniowe dla osób chcących udrożnić swój zatkany nos. Doskonałej jakości beztytoniowe tabaki produkowane są głównie z cukru trzcinowego lub odpowiednich gatunków kwiatów. Do takiej mieszanki dodawane są odpowiednie aromaty i olejki eteryczne.