E-papierosy

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Tabakiera Kielce

Tagi

E-papierosy

E-papieros kojarzony jest głównie jako elektroniczny papieros. Jest alternatywą dla palaczy tradycyjnych papierosów i tytoniu. Dzięki wbudowanemu atomizerowi po przez podgrzanie e-papieros odparowuje uzupełniony w nim wcześniej liquid (płyn). W tym procesie nie dochodzi do spalania. Dostępne jest wiele różnych modeli e-papierosów które mogą się ...

E-papieros kojarzony jest głównie jako elektroniczny papieros. Jest alternatywą dla palaczy tradycyjnych papierosów i tytoniu. Dzięki wbudowanemu atomizerowi po przez podgrzanie e-papieros odparowuje uzupełniony w nim wcześniej liquid (płyn). W tym procesie nie dochodzi do spalania. Dostępne jest wiele różnych modeli e-papierosów które mogą się różnić pod względem pojemności atomizera, wielkości i napięcia baterii. Nasz sklep posiada w ofercie zarówno tradycyjne jaki i cieszące się coraz większą popularnością jednorazowe e-papierosy. Dostępne w wielu wariantach, kolorach i kształtach. Powyższe modele dostępne są  w naszym sklepie stacjonarnym w Kielcach.

Więcej

E-papierosy  Jest 10 produktów.

Podkategorie

  • Jednorazowe e-papierosy

    Doskonała alternatywa dla analogowych lub tradycyjnych papierosów. Jednorazowy e-papieros charakteryzuje całkowita bezobsługowość , wygoda i poręczność. Jednorazowe e-papierosy nie wymagają ładowania baterii, napełniania liquidu czy wymiany grzałek.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów