Akcesoria Do cygar

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Tabakiera Kielce

Tagi

Akcesoria Do cygar  Jest 25 produktów.

Podkategorie

 • Humidory

  Wybierz swój wyjątkowy humidor z pośród naszej kolekcji. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór humidorów c całego świata. Jaki humidor wybrać? To wszystko zależy od tego ile cygar mamy do przechowania. Jeśli potrzebujesz mały poręczny humidor podróżny na kilka cygar z pewnością znajdziesz go w naszym asortymencie. W ciągłej sprzedaży posiadamy małe humidory (np. na włoskie cygara Toscanello) jak i te większe na 50 czy 70 cygar. Odpowiedni humidor i nawilżenie jest gwarancją, że Twoje cygara będą zawsze w doskonałej kondycji.

 • Higrometry

  Humidor wyposażony w odpowiedni higrometr jest gwarancją, że cygara w nim przechowywane będą zawsze w doskonałej kondycji. Możemy wyposażyć swój humidor w higrometr analogowy lub cyfrowy. Higrometr analogowy zazwyczaj swoim wyglądem przypomina zwykły zegarek lecz na jego tablicy zamiast godzin są przedstawione odpowiednie poziomy wilgotności. Zazwyczaj przedział ten jest przedstawiany od 0 - 100%.  Higromter cyfrowy przedstawia pomiar wilgotności na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Dodatkową opcją w higrometrach cyfrowych jest pomiar temperatury w którą większość urządzeń jest wyposażona. 

 • Obcinarki

  Dobra obcinarka do cygar jest tak samo istotna jak dobre cygaro. Dzięki niej z łatwością przytniemy swoje cygaro nie szarpiąc ani nie gniotąc go. Precyzyjne ostrza z łatwością przytną cygaro na 1 czy 2 mm. Dlatego tak ważna jest dobra markowa obcinarka. Oczywiście w swoim asortymencie posiadamy również tańsze modele obcinarek, które też radzą sobie bez mniejszych problemów z obcięciem cygara. Pamiętaj żeby właściwie obciąć cygaro użyj do tego tyko dedykowanych obcinaczy. W ten sposób uchronisz cygaro przed zniszczeniem.

 • Nożyczki

  Do obcięcia naszego cygara możemy użyć nożyczek dedykowanych. Dzięki nim w łatwy i przyjemny sposób obetniesz zbędną końcówkę swojego cygara. Nożyczki cygarowe wyposażone są w bardzo ostre ostrza, które z należytą precyzją obetną Twoje cygaro. Nasz sklep posiada w ciągłej sprzedaży nożyczki różnych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Popielniczki

  Popielniczki cygarowe to nieodzowny element miłośników cygar. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment popielniczek zarówno na jedno jak i na kilka cygar. Dzięki popielniczce możesz swobodnie strzepać zgromadzony popiół lub odstawić na chwilę swoje cygaro. W asortymencie posiadamy popielniczki takich producentów jak Xikar, Cohiba, Macanudo i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą popielniczek cygarowych.

 • Wyżynarki Punchery

  Puncher służy do wycinania małego otworu w końcówce cygara. Dzięki niemu w łatwy sposób wytniemy otwór w czapce cygara nie powodując jej uszkodzenia. Takie wycięcie gwarantuje nam, że  owijka nie rozwinie się podczas palenia. Wyrzynarek należy używać tylko do cygar z zaokrągloną końcówką ponieważ nie sprawdzają się one dobrze w cygarach w kształcie "Torpedo". Nasz sklep posiada w swojej ofercie Punchery renomowanych producentów jak również ich tańsze zamienniki.

 • Pozostałe

  W tej kategorii znajdują się pozostałe akcesoria związane z tematyką cygar.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów