Darmowa wysyłka obowiązue od 300 zł.

Koszty i sposóp dostawy:


Paczki są wysyłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Nie mamy wpływu na czas dostarczenia paczki przez kuriera. Zazwyczaj jest to 24 godziny od opuszczenia paczki z naszego sklepu (pomijając niedziele i święta). Polecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku, aby uniknąć powielania kosztów dostawy. Towar jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie zawartości towaru ( uszkodzenie paczki ) po otrzymaniu przesyłki. W razie problemów prosimy o niezwłoczny kontakt z naszymi konsultantami:


sklep@tabakiera.com.pl

W naszym sklepie możesz wybrać jedną z form dostawy:

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, a także w soboty, w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
Geis - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie - koszt 15.00 zł
Pocztex - firma kurierska Poczty Polskiej, wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty - koszt 14.00 zł
DHL - koszt 16.00 zł, wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty.


Odbiór Osobisty - płatność gotówką przy odbiorze osobistym w naszym sklepie stacjonarnym: "Tabakiera" Kielce ul. Seminaryjska pawilony (dokładna lokalizacja sklepu przedstawiona jest na mapce). Termin odbioru zakupionego towaru do uzgodnienia.