Nowośc Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit

Nowośc Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit

Przedstawiamy Lost Vape Thelema Elite 40, najnowocześniejsze urządzenie do waporyzacji, które łączy w sobie styl, funkcjonalność i niezrównaną wydajność. Zaprojektowany dla waperów, którzy wymagają tego, co najlepsze, ten pod jest świadectwem zaangażowania Lost Vapes w jakość i innowację. Zestaw Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit, o mocy do 40 W, mieszczący imponującą baterię wewnętrzną 1400 mAh, którą można ładować za pośrednictwem zintegrowanego portu ładowania USB C, zdolnego do ładowania z szybkością 2 A większą, dzięki czemu możesz pracować dłużej i mieć krótszy czas oczekiwania między opłaty. Ta kompaktowa obudowa Thelema Elite 40 wygodnie leży w dłoni i łączy się z wysokiej jakości materiałem ze stopu cynku w połączeniu ze skórą PU, włóknem węglowym lub teksturowanym nadrukiem, aby zapewnić dodatkową przyczepność i jeszcze bardziej poprawić wrażenia z wapowania w zależności od wybranego koloru i serii. W całym procesie produkcyjnym najważniejsza była wydajność, a na pokładzie zastosowano fantastyczny chip Quest 2.0, który zapewnia dokładne i w pełni dynamiczne wapowanie, a niezbędne szczegóły są stale widoczne na krystalicznie czystym ekranie OLED o przekątnej 0,69 cala.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Wbudowana bateria 1400 mAh

Zakres wyjściowy 5-40W

Innowacyjny system wkładów E Plus

Dolny przepływ powietrza

Ładowanie: Port typu C

Wygodny skórzany uchwyt

Regulowany przepływ powietrza

Stop cynku, PCTG, skóra PU

Kompatybilny z wkładami Lost Vape Ursa

Rezystancja: 0,3 oma-1,0 oma

Ładowanie: 5 V/1,4 A

Lost Vape Thelma

 Dynamiczny wzrost mocy o 40 W

Wyposażone w zaawansowany układ Quest 2.0 i moc wyjściową Boost o mocy 40 W, urządzenie to oferuje inteligentne i dynamiczne wapowanie. W szczególności jest w stanie optymalnie dopasować wkład 0,6 oma o maksymalnej mocy wyjściowej 22 W i wkład 0,3 oma o maksymalnej mocy wyjściowej 40 W

Innowacyjny system wkładów 3 ml

Zupełnie nowy wkład E-Plus, starannie wykonany, o dużej pojemności 3 ml i innowacyjnej, szczelnej strukturze, zapewnia stałe i obfite dostarczanie e-liquidu.

- Autentyczny smak, trwały 50% żywotności

- Łatwa operacja

- Łatwe boczne napełnianie i przezroczysty wkład

Kompatybilny z wkładem E Plus RBA

Zmaksymalizuj doświadczenie Thelema Elite 40 dzięki wkładowi E-Plus RBA, pierwszemu zestawowi kapsułek integrującemu kompaktową, profesjonalnie zaprojektowaną platformę RBA. Ten innowacyjny wkład nie tylko umożliwia tworzenie niestandardowych cewek, ale także charakteryzuje się elegancką konstrukcją z elastycznymi metalowymi klamrami, zapewniającymi zarówno większą trwałość, jak i przyjazną obsługę.

Uniwersalność

Thelema Elite 40 i wkład URSA Wejdź do nowego świata waporyzacji dzięki kompatybilności wkładów Thelema Elite 40. Bez wysiłku przełączaj się pomiędzy wkładami E-Plus i wkładami URSA, ciesząc się różnorodnymi doświadczeniami wapowania bez konieczności używania wielu urządzeń.

Gładka, aromatyczna od MTL do RDL

Odkryj subtelną sztukę doskonałego zaciągnięcia się dzięki wkładom E-Plus, dostępnym w wersjach 0,3 oma i 0,6 oma. Od bogatej intensywności MTL po rozległe chmury RDL, Twój idealny waporyzator jest w zasięgu ręki. Z płynną regulacją przepływu powietrza – suwak, który ożywi Twój waporyzator, idealnie dopasowując się do Twojego nastroju i preferencji, od śmiałości nikotynowych uderzeń po subtelność e-liquidów z wolną bazą.

Przenośny rozmiar, luksusowe wyczucie skóry

Poczuj luksus przy każdym dotyku; ciesz się elegancją w każdym zastosowaniu. Wapowanie nie jest już tylko nawykiem; to płynne i płynne doświadczenie, otoczone codzienną elegancją.